Propozycje na przechowywanie kluczy w przedpokoju

by Kamil
0 comment

Z jednej strony klucze do domu powinniśmy mieć zawsze pod ręką, tak aby wiedzieć gdzie one są i żebyśmy nie musieli ich szukać. Z drugiej powinny być w takim miejscu, aby nie było ich widać, aby nikt niepowołany nie był w stanie do nich sięgnąć czy ich zabrać. Dlatego też warto mieć w domu takie miejsce, w którym będziemy przechowywać klucze, gdy nigdzie nie będziemy wychodzili. Wówczas zawsze będziemy wiedzieli, gdzie się one znajdują, nie będziemy potrzebowali dużo czasu, aby je zabrać, a jednocześnie będziemy mieli pewność, że są one tak przechowywane, że nikt niepowołany nie będzie miał do nich dostępu. Jak się okazuje, mamy różne propozycje jeśli chodzi o przechowywanie kluczy w przedpokoju, a to oznacza, że warto się zastanowić, która z nich najlepiej będzie pasowała w naszym przypadku.

Wiele zależy od tego, jak prezentuje się nasz przedpokój

Chcemy mieć stałe miejsce, w którym wszyscy członkowie naszej rodziny będą mogli odwieszać swoje klucze? Propozycji mamy wiele, ale zanim zdecydujemy się na jakieś rozwiązanie, powinniśmy spojrzeć jak wygląda nasz przedpokój i co się tam znajduje. Jeśli w głębi przedpokoju, daleko od drzwi wejściowych mamy stolik, to możemy się zastanowić, czy nie chcemy na nim ustawić ozdobnej miski, albo pudełka, do których będziemy wkładać klucze. Z jednej strony będziemy mieli do nich łatwy dostęp i nie będziemy musieli nic wieszać na ścianie, z drugiej jednak nikt nie będzie widział, że to właśnie tam trzymamy klucze. Jeśli mamy za drzwiami wejściowymi miejsce, w którym możemy przymocować wieszak na klucze, to warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Najważniejsze będzie tutaj to, aby taki wieszak nie był widoczny po otwarciu drzwi, dlatego musi być za drzwiami.

Jakie wieszaki na klucze są nam oferowane?

Jeśli mamy możliwość przymocowania takiego wieszaka za drzwiami, tak aby nie dało się zdjąć kluczy bez konieczności wejścia głębiej do domu, to warto pomyśleć o wieszaku na klucze, który nie będzie niczym osłonięty. Może to być wówczas metalowy drążek z ciekawym napisem albo wzorem, na którym każdy z domowników będzie mógł odwieszać swoje klucze. Jeśli dopilnujemy, aby taki wieszak miał więcej haczyków, to będziemy mogli tam odwieszać również klucze do samochodu czy pracy, tak aby i one zawsze były pod ręką. Jeśli nie chcemy, aby było widać jakie mamy klucze, to możemy skorzystać z zamykanej skrzyneczki. Oferowane są one w różnych rozmiarach i kształtach, z różnymi napisami, a to oznacza, że będziemy mogli wszystko dopasować do naszych oczekiwań. Takie skrzyneczki mogą mieć różną ilość haczyków, a więc łatwo je dopasujemy do naszych potrzeb, a jednocześnie będą dekoracją naszego przedpokoju.

O ile skrzyneczki i wieszaki mogą nam się wydawać taką zwyczajną propozycją na przechowywanie kluczy, o tyle warto wiedzieć, że możemy skorzystać też z niecodziennych rozwiązań. Jedną z takich propozycji są sowy, które będą strzegły naszych kluczy. Mamy tutaj magnes, który przytrzymuje nasze klucze, co sprawia wrażenie, że są one trzymane przez sowie szpony. Jeśli klucze wiszą, sowa ma otwarte oczy i ich pilnuje. Kiedy te klucze weźmiemy, sowa zamyka oczy i odpoczywa. Taki sposób na przechowywanie kluczy jest nie tylko wygodny, bo łatwo będzie nam po nie sięgnąć, a dodatkowo możemy kupić tyle sówek ilu mamy domowników, ale też jest ciekawą i niecodzienną dekoracją. Jeśli lubimy stawiać na oryginalne rozwiązania, które jednocześnie są funkcjonalne, to może się okazać, że właśnie takie sowy, a nie zwykłe wieszaki czy skrzyneczki, będą się u nas najlepiej prezentowały.

Related Posts

Leave a Comment