Jesienny wystrój domu

by Kamil
0 comment

Artykuł powstał przy współpracy z melmet.com.pl

Niby mało kto lubi jesień – bo deszczowo, ponuro, zimno, brakuje energii. Ale trzeba przyznać, że to właśnie jesień ma w sobie największy potencjał dekoracyjny! Kolorowe liście, kasztany, piękne dynie w różnych odmianach… Sam klimat tej pory roku też sprzyja otaczaniu się wszystkim, co ładne i przepełnione ciepłem, tworzące przytulny nastrój w domu, kiedy za oknem pogoda nie zachęca. Jak udekorować dom na jesień? Co zmienić i co dodać, by uprzyjemnić sobie tę porę roku?

Nowoczesny fotoobraz na płótnie

Bywa, że widok za oknem naprawdę nie rozpieszcza, szczególnie jeśli raczy fasadą innego budynku czy ruchliwą ulicą, a do najbliższego parku czy lasu są kilometry. Czy to znaczy, że można zapomnieć o pięknej, złotej jesieni? Bynajmniej! Skoro nie można mieć jej za oknem, można mieć na ścianach w postaci fantastycznego, nowoczesnego fotoobrazu na płótnie w soczystych barwach jesieni. Taki obraz to idealny sposób na ożywienie wnętrza i wprowadzenie do niego nie tylko kolorów, ale także odpowiedniego klimatu. Można wybrać zarówno pejzaże przedstawiające naturę, jak i miasta skąpane w barwach wspaniałej jesieni, a nawet abstrakcje. Co więcej, jeśli ktoś chce przełamać jesień, a jej kolory wcale go nie porywają – może wybrać coś zupełnie przeciwnego – abstrakcje pełne intensywnych, niekoniecznie naturalnych barw, akty, kwiaty, wszystko, co tylko pasuje do wnętrza i własnego gustu. Nowoczesne fotoobrazy na płótnie to prawdziwe szaleństwo motywów i kolorów, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Szklana deska do krojenia

Co ciekawe, motywy jesieni wcale nie muszą zdobić jedynie ścian. Mile widziane są również w kuchni – na półkach, blacie czy rodzinnym stole. Kolorowe dynie, orzechy, suszone grzyby czy liście mogą być piękną dekoracją, choć trzeba przyznać, dość krótkotrwałą. Więc jeśli chce się zatrzymać jesień na dłużej, a przy tym cieszyć się praktyczną dekoracją, warto wybrać szklaną deskę do krojenia, zdobioną atrakcyjną, jesienną grafiką. Dzięki niej nie tylko zachowa się porządek w kuchni (a przede wszystkim właściwą higienę podczas gotowania!), ale także ciekawie się ją ozdobi.

Jak jeszcze przystroić dom na jesień? Świece, gorąca herbata, ciepły koc, ulubiona książka lub serial i… można nawet nie wychodzić z domu! Taki plan na deszczowe wieczory chyba każdemu odpowiada! Jeśli jeszcze wnętrze ozdobione jest ciekawymi gadżetami, takimi jak nowoczesne fotoobrazy na płótnie czy też kolorowe tekstylia – można się poczuć jak w jesiennym raju!

Related Posts

Leave a Comment