Ekskluzywny schowek StoreMax – najlepszy garaż ogrodowy dla Twojej rodziny

by Kamil
0 comment

Kosze na segregowane śmieci, narzędzia ogrodowe i dziecięce hulajnogi – to wszystko zmieścisz w metalowym garażu z praktycznymi roletami. Niezwykle trwały schowek o nowoczesnym designie pozwoli Ci także zabezpieczyć rowery przed deszczem oraz kradzieżą. Zobacz, jak jeszcze możesz wykorzystać innowacyjny garaż ogrodowy StoreMax.

Wygodny schowek na rowery, hulajnogi i deskorolki

Lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną, ale irytują Cię problemy z przechowywaniem rowerów, rowerków oraz hulajnóg? Marzysz o podręcznym schowku, z którego bez trudu wyjmiesz wszystkie sportowe sprzęty? A może nie chcesz już tracić czasu na układanie rowerów i deskorolek w garażu ogrodowym, lecz nie widzisz innej alternatywy?

Sposobem na rozwiązanie Twoich problemów może być komfortowy i estetycznie wykonany box na rowery StoreMax. Ten innowacyjny schowek wyposażono w nierdzewne aluminiowe rolety wspomagane sprężynami, które dodatkowo ułatwiają przesuwanie rolet. Dzięki nim możesz otworzyć wodoodporny minigaraż rowerowy z 2 stron – od góry i od boku. To rozwiązanie sprawia, że nigdy więcej nie będziesz musiał wystawiać kilku rowerów i hulajnóg, aby wyjąć dziecięcy rowerek lub deskorolkę.

Mały garaż ogrodowy, w którym ukryjesz kosze na śmieci

Konieczność segregacji odpadów sprawia, że zamiast 1 pojemnika musimy zmieścić w ogrodzie nawet 5 koszy na śmieci. Jak to zrobić, by uniknąć przewracania się pojemników i wysypywania się odpadów? A jednocześnie ukryć nieestetyczne kosze, aby ich wygląd nie szpecił otoczenia domu?

W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się minigaraże ogrodowe StoreMax, które służą wielu osobom jako praktyczne schowki na pojemniki na odpady. Do ich produkcji wykorzystano solidne materiały, m.in. ocynkowaną, powlekaną poliamidem blachę stalową, która gwarantuje ochronę przed wodą. Stabilna konstrukcja garaży ze stalową płytą podłogową sprawi, że silna wichura, mróz ani ulewny deszcz nie uszkodzą Twojego boksu ogrodowego. Niezależnie od warunków atmosferycznych StoreMax będzie Ci służył przez co najmniej 20 lat, bo tyle wynosi jego okres gwarancji.

Praktyczna skrzynia ogrodowa na donice, nawozy i nasiona

Schowek na rowery z aluminiowymi roletami znajduje też zastosowanie jako przestrzeń do przechowywania donic, konewek oraz preparatów do pielęgnacji roślin. Jeśli nie masz w ogrodzie miejsca na tradycyjny garaż ogrodowy, wybierz mały boks na rower z zestawem praktycznych półek.

Do podstawowego modelu minigarażu możesz łatwo dopasować opcjonalne środkowe piętro lub półki narożne. Dzięki nim otrzymasz zorganizowaną przestrzeń, w której każda doniczka i środek do pielęgnacji roślin zyska swoje miejsce. Najczęściej używane przedmioty ułóż na górnej półce – szybkie rozsunięcie górnej rolety sprawi, że będziesz je miał zawsze pod ręką. A pozostałe narzędzia ogrodowe umieść na niższych kondygnacjach, do których uzyskasz dostęp po podniesieniu bocznej rolety.

Metalowy garaż ogrodowy, w którym zawsze panuje porządek

Wodoodporny StoreMax to także wygodna alternatywa dla tradycyjnego domku narzędziowego. Możesz w nim bezpiecznie przechowywać kosiarki, roboty koszące oraz wartościowe elektronarzędzia. Do produkcji tego solidnego garażu ogrodowego wykorzystano wysokiej jakości materiały, które zabezpieczą wszystkie sprzęty przed deszczem. A zintegrowany zamek cylindryczny skutecznie uchroni je przed kradzieżą.

Zaletą metalowego garażu jest także możliwość wyboru 1 z 3 rozmiarów. Dzięki temu dopasujesz wielkość schowka do swoich potrzeb. Pozostałe atuty to różne warianty kolorystyczne boksu oraz praktyczne półki dostępne w ofercie akcesoriów dodatkowych. Ich zamontowanie sprawi, że maksymalnie wykorzystasz powierzchnię składziku i utrzymasz idealny porządek.

Chcesz dowiedzieć się więcej o trwałych i pojemnych garażach na rowery StoreMax? Skontaktuj się z nami, aby poznać wymiary i kolory wszystkich modeli rodzinnych schowków na rowery. Zadzwoń do nas i dowiedz się, jakie akcesoria ułatwią Ci korzystanie z metalowego garażu ogrodowego.

Czekamy na Twój telefon pod nr: +48 531 782 978 lub +48 692 449 474.
Możesz też wysłać wiadomość na adres: biuro@garaze-ogrodowe.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl

Related Posts

Leave a Comment